Головна » 2016 » Жовтень » 30

ХХІ Міжнародний турнір з дзюдо серед юнаків 2002 – 2003 р.н. (до 14 років) фінішував у Львові. Змагалися 750 представників 18 регіонів України і Білорусі.

Вінницю представляли двоє спортсменів, і обидва стали чемпіонами. Це, зокрема, Максим Зімін (до 38 кг) і Микола Шрамко (до 46 кг). Переможців підготували тренери Вінницької ДЮСШ № 5 Олег Бузовський та Іван Нагорняк.

– Максим Зімін у Львові провів чотири переможних поєдинки, а Микола Шрамко – шість. Перемоги їх є дуже вагомими. Раніше ці хлопці посідали п’яті місця на чемпіонаті України. Тепер вони готуються до юнацького чемпіонату країни 2017 року, – розповів Олег Бузовський.

Перегляди 293 | Дата: 30.10.2016

29 жовтня на СК "Нива" відбувся матч 9 туру ДЮФЛ України. "Прем`єр-Нива" U-14 (тренер – Олександр Квятковський) помірялася силами з ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Цікаве вінницьке дербі було ще й тим, що суперники посідали відповідно четверте і друге місце в турнірній таблиці групи вищої ліги.

Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь обласної школи. Після першого тайму команда ОДЮСШ вела з рахунком 2:0. На старті другого тайму нивівці відіграли один м’яч. А заключний гол і  перемогу своїй команді приніс Павло Форманюк. Він є сином Миколи Форманюка, екс-директора Вінницької транспортної компанії, який нещодавно став заступником міського голови Вінниці.

– Наша команда в цій грі виглядала краще. Тому її перемога є цілком заслуженою, – прокоментував директор ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль.

... Читати далі »

Перегляди 367 | Дата: 30.10.2016

29 жовтня на СК "Нива" відбувся матч 9 туру ДЮФЛ України. "Прем`єр-Нива" U-16 (тренер – Юрій Козачук) помірялася силами з ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Цікаве вінницьке дербі завершилося з рахунком 0:0. Гольових моментів і гострих атак не бракувало, але впевнену гру демонстрували воротарі.

–  В першому таймі наша команда грала краще. А в другому таймі певною перевагою володіла "Прем`єр-Нива". Тому нічийний результат є справедливим, – прокоментував директор ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль.

Перегляди 328 | Дата: 30.10.2016