Наші новини

07.01.2023 Чемпіон світу і гравці Прем’єр-ліги боролися за новорічний футбольний Кубок у Вінниці

29.12.2022 ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Троє вихованок клубу «Elite» стали кандидатами у майстри спорту України

22.12.2022 У Вінниці вшанували найкращих спортсменів і тренерів за підсумками 2022 року

20.12.2022 На спортивному святі для вимушених переселенців Святий Миколай пограв у шахи і баскетбол

20.12.2022 «Маяк» вдесяте виграв відкритий хокейний чемпіонат Вінниці

17.12.2022 Новий керманич важкої атлетики Вінниччини Олександр Кошелєв отримав відзнаку від керівництва Всеукраїнської федерації

05.12.2022 А.Павелко - майже неможливо. А.Шевченко - 50 на 50?...

28.11.2022 Вінничани здобули вісім бронзових медалей на чемпіонаті України з фрі-файту

27.11.2022 Гімнастки вінницького клубу «Еlite» здобули 25 нагород на відкритому Кубку Молдови

26.11.2022 Стартують чемпіонат та Кубок області з футзалу серед аматорських команд

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Жовтень » 10

Триває всеукраїнський Кубок героїв АТО з футболу. Він проводиться під патронатом Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці - разом» за підтримки Федерацій футболу України та Вінниччини.

9 жовтня у Вінниці відбувся матч між місцевою командою «Дикі качки» та «Ягуаром» (Калинівка) у рамках групового турніру регіональної ліги «Центр»ж. Він пройшов на Центральному міському стадіоні. Команда «Дикі качки» представляла Штаб Повітряних Сил України, команда «Ягуар» –  спецпризначенців Калинівки.

Перемогли калинівчани з рахунком 2:0. Матч виявився дуже цікавим, незважаючи на прохолодну погоду.  Гравці обох команд викладалися на всі 100 %. Спецпризначенці грали помітно активніше, більшою мірою на половині поля суперника. І це далося взнаки – вони в кожному таймі забили по голу. На трибуні за своїх вболівали більше сотні військовослужбовців «Ягуара». Вболівальників «Диких качок» було значно менше.

Це вже друга перемога команди «Ягуар» в рамках Кубку серед Героїв АТО. Раніше вона  з рахунком 3:0 перемогли команду полку спецпризначенців з м. Кропивницького.

– Ми дуже раді пограти «від душі» на справжньому трав’яному газоні вищого класу. Місяць тому на відкритті турніру змагалися на спорткомплексі «Нива». Все і тоді було добре організовано, але покриття того поля штучне. А в ... Читати далі »

Перегляди 353 | Дата: 10.10.2016

9 жовтня в Києві відбувся черговий поєдинок ДЮФЛ України (вища ліга). «Прем’єр-Нива» U-17 (тренери Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук) грала з «Арсеналом-Київ». Рахунок матчу – 1:1.

В першому таймі гра була приблизно рівною. Вінничани в середині тайму заробили пенальті. Його впевнено реалізував Тарас Гевліч. 0:1.

В другому таймі певною перевагою володіли господарі поля. Але гольових моментів практично не було. Боротьба в основному точилася в центрі поля. На жаль, нивівці за п’ять хвилин до фініщу пропустили м’яч після подачі кутового. Після його розіграшу киянин розстріляв наші ворота.

– Нічия на виїзді проти сильного суперника – гідний результат. Але, зважаючи на розвиток подій на полі, ми жалкуємо про упущену перемогу, – прокоментував тренер «Прем’єр-Ниви» U-17 Олександр Гайдаржи.

Перегляди 425 | Дата: 10.10.2016