Головна » 2016 » Жовтень » 09

8 жовтня на СК «Нива» відбувся черговий поєдинок ДЮФЛ України (вища ліга). «Прем’єр-Нива» U-14  (тренер Олександр Квятковський) приймала "КОДЮСШ-Арсенал" (Щасливе).

На жаль, нивівці не змогли здолати опір гостей. В другому таймі у жодної з команд навіть не було гольових моментів.

Гра завершилася всуху – 0:0. Але навіть цей рахунок дав можливість колективу Олександра Квятковського зберегти за собою місце в групі лідерів. В п’яти проведених матчах «Прем’єр-Нива» U-14  по два рази перемогла і зіграла внічию та одного разу поступилася.

... Читати далі »

Перегляди 382 | Дата: 09.10.2016

8 жовтня на СК «Нива» відбувся черговий поєдинок ДЮФЛ України (вища ліга). «Прем’єр-Нива» U-16  (тренер Юрій Козачук) приймала "КОДЮСШ-Арсенал" (Щасливе).

На жаль, нивівці зазнали п’ятої поспіль поразки в чемпіонаті з рахунком 1:3. І залишилися на останньому, десятому місці в турнірній таблиці.

Перший тайм проходив в приблизно рівній боротьбі, проте гості спромоглися вийти вперед. В другому таймі завдяки голу Данила Драбатого «Прем’єр-Нива» U-16  вирівняла становище – 1:1. Але суперники із Щасного доволі швидко повернули собі статус-кво.

На фініші поєдинку можна було очікувати фінального штурму від вінничан. Але сталося навпаки – гості більше атакували і на останній хвилині з близької відстані після навісу провели останній м’яч.

Перегляди 361 | Дата: 09.10.2016