Головна » 2016 » Вересень » 18

В спортивному клубі «Ратибор-В» фінішував чемпіонат області з дзюдо серед молоді (до 23 років). На килим виходили 53 учасники: з Іллінецького, Жмеринського районів, Шаргородського районів і чотирьох вінницьких клубів. Загалом було розіграно понад два десятки комплекти медалей.

Змагання організувала обласна федерації самбо і дзюдо за підтримки спортуправління Вінницької облдержадміністрації і спонсорів. Це Ярослав Хребтій, Сергій Капуста, Владимир МаринчукОлег Матущак, Олександр  ... Читати далі »

Перегляди 323 | Дата: 18.09.2016

Цієї суботи, 17 вересня, 2 тур в ДЮФЛ України (вища ліга) провела вінницька команда ДЮСШ «Прем’єр-Нива» 2003 р.н. Її суперником був "КОДЮСШ-Арсенал" (Щасливе). На жаль, підопічні Валерія Бровченка зазнали другої поспіль поразки в чемпіонаті – на цей раз з рахунком 1:3.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою гостей. Арсенальці забили після розіграшу штрафного удару: подача, вінничани програли боротьбу на другому поверсі, і суперники вразили ціль головою. 0:1.

Другий тайм розпочався з атак «Прем’єр-Ниви». Вінничанам вдалося зрівняти на 15-й хвилині другої половині зустрічі. Після передачі з правого флангу головою відзначився Владислав Руденко, якого запросили до нашої команди з Погребища. 1:1.

Незабаром гості знову вийшли вперед. Після подачі кутового м’яч опинився в кучі гравців, і гравцю "КОДЮСШ-Арсенал" вдалося вразити ціль. 1:2.

Остаточний рахунок було встановлено за 4 хвилини до фінішу. Захисник нивівців збив опонента – пенальті, який було чітко реалізовано.

– Гра в цілому була рівною. А нам забили всі три голи зі стандартів. Будемо покращувати гру в обороні, і в першу чергу на другому поверсі. Також в цьому матчі невпевнено зіграв наш голкіпер, – сказав Валерій Бровченко.

... Читати далі »

Перегляди 357 | Дата: 18.09.2016

Цієї суботи, 17 вересня, 2 тур в ДЮФЛ України (вища ліга) на виїзді провела вінницька команда ДЮСШ «Прем’єр-Нива» 2003 р.н. Її суперником була "Зміна-Оболонь" (Київ)

Підопічні Олександра Квятковського здобули першу перемогу в сезоні – з рахунком 2:1 (перший тайм - 1:1).

В складі вінничан забитими м’ячами відзначилися Кирило Анісім і Юрій Загородній. Наші хлопці на виїзді відчували себе досить впевнено.

– Ми створили більше гольових моментів, більше за суперника атакували. Тому наша перемога – цілком закономірна. Всі гравці показали себе добре, старалися. Взагалі грати на виїзді з відомими школами на кшталт «Оболоні» - дуже важко. До того ж команда суперників була дуже добре організована, – сказав Олександр Квятковський.

Тим часом ДЮСШ «Прем’єр-Нива» 2001 р.н. (тренер – Юрій Козачук), на жаль, поступилася тій же "Зміні-Оболонь" (Київ) з рахунком 1:4.  Цей матч вона також провела в гостях.

Перегляди 404 | Дата: 18.09.2016