Наші новини

07.01.2023 Чемпіон світу і гравці Прем’єр-ліги боролися за новорічний футбольний Кубок у Вінниці

29.12.2022 ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Троє вихованок клубу «Elite» стали кандидатами у майстри спорту України

22.12.2022 У Вінниці вшанували найкращих спортсменів і тренерів за підсумками 2022 року

20.12.2022 На спортивному святі для вимушених переселенців Святий Миколай пограв у шахи і баскетбол

20.12.2022 «Маяк» вдесяте виграв відкритий хокейний чемпіонат Вінниці

17.12.2022 Новий керманич важкої атлетики Вінниччини Олександр Кошелєв отримав відзнаку від керівництва Всеукраїнської федерації

05.12.2022 А.Павелко - майже неможливо. А.Шевченко - 50 на 50?...

28.11.2022 Вінничани здобули вісім бронзових медалей на чемпіонаті України з фрі-файту

27.11.2022 Гімнастки вінницького клубу «Еlite» здобули 25 нагород на відкритому Кубку Молдови

26.11.2022 Стартують чемпіонат та Кубок області з футзалу серед аматорських команд

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Серпень » 27

27 серпня 2016 р.

«Агро-Астра» Кірове - «Поділля-Інтер» Тульчин. с. Кірове, стадіон «Шкільний», 16-00.

Арбітр: Бортник Олександр (м. Вінниця).

Асистенти арбітра: Знак Вікторія (м.Могилів-Подільський), Кравченко Олександр (м. Жмеринка).

Директор матчу/спостерігач арбітражу: Корол ... Читати далі »

Перегляди 357 | Дата: 27.08.2016

Сьогодні, 26 серпня, «Нива-В» в гостях зіграла матч VI туру чемпіонату України проти «Нікополя-НПГУ» (Дніпропетровська обл.). Команда Василя Вовка перемогла з рахунком 1:0. Гол на 25-й хвилині забив Денис Бобович. Це сталося в результаті гострої атаки і прострілу з лівого флангу. Нікопольський воротар невдало парирував м'яч і Денис Бобович чітко спрацював, добивши головою м'яч у ворота. У вінничан були ще моменти для взяття воріт. Але й господарі в другому таймі могли відзначитися – потрапили в штангу.

– Поле в Нікополі невисокої якості, і зіграти нормально на ньому було дуже важко. Через це гострі моменти ми рідко створювали, і  нікопольці теж. Однак нам все ж вдалося реалізувати свій переможний шанс, – сказав старший тренер «Ниви-В» Юрій Соловьєнко.

Після VI туру наша команда набрала 10 очок і займає 6-у сходинку в турнірній таблиці, відстаючи від 1-3 місць відповідно, 6, 2 і 1 очко. Наступний матч «Нива-В» проведе вдома 3 вересня, в День міста, проти «Кременя» (Кременчук, Полтавська обл.).