Головна » 2016 » Липень » 11

Десятого липня вінницька «Нива-В» в Щасливому (Київська область) провела черговий контрольний поєдинок. Суперником команди Василя Вовка була молодіжка (U-21) донецького «Шахтаря».

Перший тайм товариської гри завершився без голів. А в другому вінничани, на жаль пропустили тричі – зі штрафного, а також після двох разючих контратак (останній гол – на 90-й хвилині).

У «Ниви-В» також був реальний гольовий момент – після вільного удару метрів в шести від воріт. Але цей удар не дуже вдало виконав футболіст, який перебував на перегляді. Отже, поразка вінничан з рахунком 0:3. Нагадаємо, в попередніх контрольних матчах «Нива-В» розтрощила «Поділля» (Хмельницький) – 6:0 і зіграла внічию з рахунком 3:3 з молодіжкою (U-19) київського «Динамо»

Матч з «гірниками» «по гарячих слідах» телефоном прокоментував старший тренер «Ниви-В» Юрій Соловьєнко.

– Юрію, поразка сильно засмутила чи все ж треба зважати на силу суперника?

– Зрозуміло, приємно перемагати. Але поразка в матчі з  «Шахтарем» U-21 дала необхідний матеріал для аналізу. Адже рівень цього суперника – найвищий серед тих, з ким ми поки що зустрічалися в контрольних поєдинках.

– Чи можна назвати склад нашої команди в цьому спарингу? < ... Читати далі »

Перегляди 276 | Дата: 11.07.2016