Головна » 2016 » Травень » 26

Вчора, 25 травня, на СК «Нива» відбувся матч 16 туру чемпіонату Вінниччини з футболу. Ці змагання проводить обласна федерація з цього виду спорту.

«Нива-В», яка готується до виступів на професійному рівні, приймала «Авангард-Енергію» (Ладижин). Гра в цілому пройшла під контролем нивівців. Перші голи вінничани забили головою. На 32-й хвилині відзначився Віктор Сімчук, на 40-й – Олександр Собко. В другому таймі Євгеній Паньковецький міг ще збільшити перевагу команди Василя Вовка і Вадима Кудіярова. Але він на 71-й хвилині не реалізував пенальті. Все одно «останнє слово» в матчі залишилося за «Нивою-В». На 86-й хвилині Максим Пилипенко завершив атаку, вийшов практично сам-на-сам, обіграв воротаря і забив гол. 3:0! Ця перемога дала можливість вінничанам піднятися на четверту сходинку турнірної таблиці.

– Ми готувалися до того, що «Авангард-Енергія» дасть нам серйозний бій. Так воно і вийшло. Грати було доволі непросто, незважаючи на рахунок. Суперники заважали нам взяти  м’яч під контроль і нав’язали серйозну боротьбу в середині поля, – сказав старший тренер «Нивою-В» Юрій Соловьєнко.

– Юрію, кого зі своїх гравців можете відмітити в цьому матчі?

– Наших нападників. Адже всі троє авторів голів в поєдинку з «Авангард-Енергію» є номінальними форвардами. Раніше, особливо в матчах чемпіонату У ... Читати далі »

Перегляди 403 | Дата: 26.05.2016

З 23 по 25 травня у Вінниці відбувся 9-й міжобласний турнір з футболу «Олімпійський первоцвіт». Юнаки 2005 – 2006 р.н. грали на стадіоні «Юність» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної. Це були перші офіційні змагання в 2016 році для юних футболістів. Їх підтримали відділення НОК України Вінницької області, обласна федерація футболу і спорткомітет Вінницької міської ради.

На урочисте відкриття турніру завітали директор Палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної Світлана Мосійчук і представник міського спорткомітету, майстер спорту з самбо Євген Лигін. Вони привітали юних спортсменів і побажали їм перемог.

В змаганнях взяли участь шість команд. Всі вони представляли Вінницю. Це були ФК «Олімпієць», ФК «Вінниця» і по дві команди ДЮСШ «Темп» і «Мрія» палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної. Грали за коловою системою ... Читати далі »

Перегляди 419 | Дата: 26.05.2016