Головна » 2016 » Травень » 09

У неділю, 8 квітня, на СК «Нива» відбувся поєдинок 14 туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України U-15. "Прем'єр-Нива" приймала одного з аутсайдерів першості "Олімпік" (Кіровоград).

Суперники вінничан провели гру вдев’ятьох, тому результат було передбачити нескладно. Вже після першого тайму господарі вели в рахунку – 4:0, а всього вони забили сім сухих м’ячів. Чотири голи забив Даніїл Драбатий, по одному – Богдан Зугравий, Ярослав Михаць і Денис Чепеляк.

– У суперника грали 9 футболістів. Тому футболу, як такого, не було. Ми грали з повагою до суперника і не намагалися забивати якомога більше голів. Кіровоградці гідно нам протистояли, – прокоментував тренер "Прем'єр-Ниви" Юрій Козачук.

Перегляди 305 | Дата: 09.05.2016

У неділю, 8 квітня, на СК «Нива» відбувся поєдинок 14 туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команда "Прем'єр-Нива" U-17 (тренери – Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук) приймала одного з аутсайдерів першості "Олімпік" (Кіровоград).

Суперник значно запізнився, і матч розпочався із запізненням хвилин на 40. Але вінницькі організатори, як і делегат ДЮФЛ, не мали претензій до кіровоградців, адже вони попередили про запізнення. Сюрприз був і від Небесної канцелярії. Адже матч проходи під акомпанемент зливи.

В першому таймі боротьба була доволі напруженою, але вінничанам  вдалося двічі забити. Відзначилися Владислав Прильопа і Ростислав Мацан.

В другому таймі вінничани створили низку гольових моментів, а суперник – практично жодного. Не дивно, що нивівці вразили ціль ще п’ять разів. У воротах суперника розписувалися знову Владислав Прильопа, Артур Почапський (дубль), Андрій Скороход і Олександр Багазій. Отже, 7:0 на нашу користь.

– Можливо, великий рахунок можна пояснити втомою суперника, якому довелося подолати до Вінниці значну відстань і майже одразу вийти на гру. Ми ж зробили в перерві низку замін, що допомогло підсилити гру, додати в швидкості і агресії, – сказав Олександр Гайдаржи.

Тим часом один з конкурентів вінничан в боротьбі за золото – «Чайка» (Черкаси) & ... Читати далі »

Перегляди 373 | Дата: 09.05.2016