Головна » 2016 » Травень » 08

Сьомого травня вінницька «Нива-В» вдома проводила третій тур чемпіонату України з футболу серед аматорів. Суперником підопічних Василя Вовка і Вадима Кудіярова був ФК «Волока» (Чернівецька область), лідер нашої другої групи. Грали на СК «Нива». На жаль, наша команда не спромоглася використати жоден з гольових моментів. А ось суперники двічі змогли розписатися у воротах нивівців.

На 18-й хвилині правила порушив голкіпер «Ниви-В» Євген Сослюк. Він заробив жовту картку и пенальті, який чітко реалізував Олександр Лисюк. На фінішу тайму нивівці могли відігратися, але 11-метровий не використав Максим Яськов. У другому таймі выходи віч-віч не реалізовують вінничани Максим Пилипенко і Максим Яськов. А на 64-й хвилині після чергової помилки в захисті Сергей Ільїн встановив остаточний рахунок. Отже, перша поразка «Ниви-В» (після двох нічиїх) у чемпіонаті України – 0:2.

Цей результат і перебіг подій в матчі прокоментував старший тренер «Ниви-В» Юрій Соловьєнко:

– Незважаючи на поразку, вважаю, що матч був практично рівним. В той же час ми побачили недоліки в грі нашої команди. Зокрема, під час створення гольових ситуацій біля воріт гостей бракувало їхньої реалізації. Водночас захисники дозволяли суперникам максимально загострювати гру біля наших воріт. Ці фактори в основному й призвели до негативного результату. При цьому не варто занадто суворо оцінювати дії гравців &la ... Читати далі »

Перегляди 344 | Дата: 08.05.2016

Кубок Вінницької області серед чоловіків і жінок з дзюдо відбудеться у місті над Бугом 14 травня. Змагатимуться в залі боротьби Центрального міського стадіону. Президент Вінницької обласної федерації боротьби самбо і дзюдо Борис Максимчук запрошує борців і глядачів на ці змагання.

Спортсмени 2002 року народження до старту не допускаються, лише старші. Учасники  повинні мати не нижче першого юнацького розряду (4, 5 кю).

Медалі розігруватимуться у таких вагових категоріях. Чоловіки: 60 кг, 66 кг, 73 кг, 81 кг, 90 кг, 100 кг, + 100 кг. Жінки: 48 кг, 52 кг, 57 кг, 63 кг, 70 кг, 78 кг, + 78 кг.

Тривалість сутички – 5 хвилин «чистого» часу в поєдинках чоловіків, 4 хвилини «чистого» часу в поєдинках жінок.

До участі в змаганнях допускаються збірні команди областей, міст, районів, ФСТ, спортивних шкіл, укомплектовані спортсменами, які відповідають віковим даним та спортивній кваліфікації. Спортивні організації, де дзюдо є пріоритетним видом спорту, можуть брати участь двома командами. Кількість учасників від однієї команди у ваговій категорії необмежена.

Перегляди 319 | Дата: 08.05.2016