Головна » 2016 » Квітень » 25

24 квітня на СК «Нива» стартував чемпіонат України з футболу серед КФК. Вінницька «Нива-В» приймала багаторазового чемпіона і призера чемпіонатів України серед аматорів – ОДЕК (Оржів, Рівненська область).

Без фаєрів

Команда Василя Вовка і Вадима Кудіярова вийшла на поле в такому складі: воротар Сослюк, Бондарчук, Малахов, Цигнаков, Борячук, Коломієць, Онищук, Кучер, Сорокаліта, Пилипенко, Яськів. Вболівальників було приблизно 800 – побільше, ніж на матчах обласного рівня, але поки що небагато. Ультрас відчайдушно підтримували рідний клуб. А ось фаєрів вперше за останній час не кидали! Респект – адже в змаганнях всеукраїнського рівня за це команду можуть покарати.

В першому таймі гра біла майже рівною, хоча гості атакували трохи гостріше. А в другому таймі ворота «Ниви-В» рятували лише воротар Євген Сослюк і … поперечина. В захисті нивівців регулярно виникали дірки, які ледь-ледь не використали більш досвідчені гості. У підсумку вінничанам все ж вдалося втримати внічию – 0:0.