Головна » 2016 » Квітень » 18

В рамках 11-го туру ДЮФЛ України серед юнаків до 17 років вінницька «Прем’єр-Нива» (тренери – Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук) завітала до Білої Церкви (Київська область). Наша команда ділила лідерство в групі саме з цим суперником.

На жаль, вінничани поступилися арсенальцям з рахунком 0:1. Єдиний м’яч було пропущено на початку другого тайму.

– Наша команда володіла безумовною перевагою, створила чимало гольових моментів. Але, на жаль, їх не використала. В то же час у суперника був єдиний шанс, який і завершився голом. Тобто нам просто не пощастило  – сказав Юрій Козачук.

Тренери виділили в матчі Владислава Прильопи і Ростислава Мацана, які виділялися активністю на полі, створювали моменти.

Перегляди 329 | Дата: 18.04.2016

Після зимової перерви поновилися баталії у ДЮФЛ України. В рамках 11-го туру змагань серед юнаків до 15 років вінницька «Прем’єр-Нива» (тренер – Юрій Козачук) завітала до Білої Церкви (Київська область). Наша команда була одноосібним лідером групи, а суперник посідав 7-й рядок.

Вінничани підтвердили свій вищий клас, здолавши арсенальців з рахунком 3:0 (перший тайм – 2:0). Голи в складі нашої команди забивали Дмитро Іщенко і Данило Драбатий (дубль). Юрій Козачук також виділив в цій грі гарну гру Ярослава Свідерського, Віталія Бабія і Станіслава Тімощука.

– Суперник знав наші можливості, тому гра була непростою. Окрім того, поле було важким; грати заважала й сильна спека. Але наші хлопці, незважаючи на всі проблеми, виграли і потроху рухаються до успішного фінішу чемпіонату, – сказав Юрій Козачук.

Перегляди 367 | Дата: 18.04.2016

Відбувся 11-й тур чемпіонату області з футболу, який проводить обласна федерація з цього виду спорту. Лідер "Факел" (Липовець) з рахунком 5:2 розгромив аутсайдера ФК "Козятин". Серед інших результатів виділимо виїздну перемогу оновленої "Ниви-В" в Погребищі над "Шляховиком" - 2:0. Таким чином команда Василя Вока і Вадима Кудіярова взяла реванш у погребищан за кілька попередніх поразок.

Перегляди 386 | Дата: 18.04.2016