Головна » 2016 » Березень » 13

Жіноча національна збірна України здобула другу поспіль виїзну перемогу у кваліфікації на чемпіонат Європи 2017 року. "Синьо-жовті" обіграли в Афінах команду Греції. Нагадаємо, у попередньому домашньому матчі українки вдома були розгромлені Францією. Водночас, згодом наші співвітчизниці розгромили на виїзді Албанію.

Тепер, маючи у своєму активі 7 очок, збірна України ділить друге місце у групі. Нагадаємо, щоб продовжити боротьбу за путівку на Євро-2017, українкам потрібно посісти місце не нижче другого.

Чемпіонат Європи-2017 з футболу

Жінки

Кваліфікаційний етап

Група 3

Греція - Україна 1:3 (0:1)

Голи: 0:1 - Апанащенко (31, пен), 1:1 - Кравець (65, аг), 1:2 - Калініна (68), 1:3 - Бойченко (81)

Україна: Зварич, Басанська, Філенко, Пекур, Бойченко, Романенко, Андрущак, Апанащенко (Хіміч, 84), Василюк, Козиренко (Калініна, 62), Кравець

Турнірне становище: Франція -12 (4), Україна - 7 (4), Румунія - 7 (4), Греція - 6 (5), Албанія - 0 (5).

Перегляди 304 | Дата: 13.03.2016

12 березня на СК «Нива» відбувся черговий товариський поєдинок за участі вінницької «Ниви». Вона приймала «Факел» (Липовець), який є лідером чемпіонату Вінницької області з футболу серед аматорів.

Гра тривала три тайми по 30 хвилин кожен. Після стартового рахунок не змінився. Першими в другому таймі відкрили рахунок гості, вони далі ще не використали пенальті. Згодом «Факел» все ж подвоїв свою перевагу.

В третьому таймі «Нива» відіграла один м’яч. Гол забив Дмитро Балінський. Він отримав класну передачу, вийшов «один-на-один» і перекинув м’яч в правий від воротаря кут – 1:2.

Наприкінці матчу «шальки терезів» коливалися то в один бік, то в інший. Але більше пощастило гостям, які забили останніми – 1:3.

– Не можна сказати, що суперники володіли перевагою протягом матчу. Було три абсолютно різні тайми, адже в кожному істотно мінявся склад. В першому таймі «Нива» виглядала найсильніше. Втім, ми не ставили задачу перемогти, а головним було переглянути потенційних новачків. Гра кількох з них нас задовольнила, але прізвища поки що не називаємо, – сказав представник тренерського штабу «Ниви» Артур Мед.

Перегляди 344 | Дата: 13.03.2016