Наші новини

21.06.2018 Вінницькі борці стали призерами міжнародного Кубку на березі озера Свитязь


21.06.2018 «Нива» виходить із відпустки і розпочинає тренувальний збір


20.06.2018 Ансамблю «Болеро» не було рівних на всеукраїнському турнірі «Долина танцю» у Чернівцях


20.06.2018 Fashion-проект «Перший крок до мрії» за підтримки Бориса Максимчука


19.06.2018 У Вінниці фінішує чемпіонат України з хокею на траві


19.06.2018 Команда Вінницької школи № 35 здобула бронзу всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч»


18.06.2018 "Премєр-Нива" 2009 р.н. перемогла на турнірі Colonia Cup Kranevo в Болгарії!


16.06.2018 Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко зустрівся із вінничанами


16.06.2018 Нагородження призерів ДЮФЛ області. Фоторепортаж


14.06.2018 ІСТОРИЧНИЙ ТРОФЕЙ ДЛЯ НЕМИРІВЩИНИ!Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Травень » 18 » Голова Вінницької регіональної організації «За життя» увійшов до складу комісії Міжнародної боксерської Асоціації
16:40
Голова Вінницької регіональної організації «За життя» увійшов до складу комісії Міжнародної боксерської Асоціації

Голова Вінницької регіональної організації Політичної партії «За життя»  Донатас Піскун увійшов до складу комісії з питань спортсменів та молоді Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA).

Про це йдеться в офіційному листі AIBA до Федерації боксу України. Кандидатура Донатаса Піскуна була затверджена тимчасовим президентом Міжнародної боксерської Асоціації Гафуром Рахімовим.

«В першу чергу висловлюю слова подяки тимчасовому президенту Міжнародної боксерської Асоціації Гафуру Рахімову за затвердження моєї кандидатури та президенту Федерації боксу України Володимиру Продивусу за підтримку та довіру, –зазначив Донатас Піскун. – Переконаний, що мій досвід міжнародної роботи у складі комісій Європейської боксерської Конфедерації сприятиме реалізації завдань президента ФБУ відтепер й в структурі Міжнародної боксерської Асоціації».

Зокрема він зазначив, що фізична культура і спорт є складовою частиною загальної культури суспільства, яка спрямована на зміцнення здоров’я, розвитку фізичних, морально – вольових та інтелектуальних здібностей людей, гармонійного формування особистості. І основним завданням фізичної культури і спорту є постійне підвищення рівня здоров’я фізичного та духовного розвитку населення, сприяння економічному та суспільному прогресу суспільства.

-Ключовими напрямками є формування здорового засобу життя, турбота про підростаюче покоління, розвиток всіх елементів соціальної інфраструктури. На жаль, сьогодні в українських сім'ях на тютюн та алкоголь витрачається набагато більше грошей, ніж на фізичну культуру і спорт. Навіть якщо дитина хоче займатися спортом, навіть якщо в сім'ї створюються відповідні умови, то дітям часто нікуди податися, нікуди йти. Без втручання держави в розвиток мережі безкоштовних спортивних установ ми цю проблему не вирішимо. Спортивна молодь – це здорова й успішна молодь.

Тому пріоритетними напрямами партії «За життя» - є побудова сильної, здорової, щасливої нації для запоруки життя майбутніх поколінь, -  зауважив Донатас Піскун.


Переглядів: 147
Ім`я *:
Email *:
Код *: