Наші новини

17.02.2019 Краща шахістка Вінниччини є рейтинг-фаворитом на двох чемпіонатах України

16.02.2019 В Осло жодного матчу не програли, але до п’єдесталу не дотягнули

15.02.2019 Анонси спортивного тижня у Вінниці

14.02.2019 Шахісти у Вінниці розіграють 100 тисяч гривень

13.02.2019 Студентський бал за підтримки Бориса Максимчука

12.02.2019 Наймолодша шахістка перемогла зі стовідсотковим результатом

11.02.2019 «Прем’єр-Нива» здобула срібло обласного чемпіонату серед юнаків 2006-2007 р.н.

10.02.2019 У Вінниці пройде турнір, що має увійти до Книги рекордів України

09.02.2019 Календар матчів “Ниви” на Кубку мера Хмельницького

08.02.2019 Президент ГО "Серце Поділля" Сергій Кушнір допоміг шаховим "романтикам"

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Квітень » 21 » ДЮФЛ України U-17. «Прем`єр-Нива» - ДЮСШ (Тернопіль) – 1:1. Фоторепортаж
20:53
ДЮФЛ України U-17. «Прем`єр-Нива» - ДЮСШ (Тернопіль) – 1:1. Фоторепортаж

Сьогодні, 21 квітня, на СК «Нива» відбувся матч ДЮФЛ України U-17. Вінницька «Прем`єр-Нива» приймала ДЮСШ (Тернопіль).
В першому таймі господарі володіли беззаперечною перевагою. Вони створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперників, але не спромоглися їх реалізувати. Зокрема, кілька гарних нагод відзначитися не використав форвард вінничан Данило Драбатий. Тайм завершився з рахунком 0:0.
А в другому таймі «Прем`єр-Ниві» довелося відіграватися. Вони впоралися із цим завданням. Гол з гри забив Станіслав Тимощук. В підсумку матч закінчився із рахунком 1:1.
-Наші хлопці показали характер, зрівнявши рахунок. А в кінці матчу мали й шанси вирвати перемогу, прокоментував тренер «Прем`єр-Нива» U-17 Юрій Козачук.