24.11.2017 Переможниця конкурсу краси у педуніверситеті дефілювала в костюмі з пластикових пляшок і корків

24.11.2017 Стартувало голосування за найкращий варіант нової емблеми “Ниви”

23.11.2017 О футбольном турнире памяти Григория Кузика. Видео

22.11.2017 Майбутні поліцейські стали кращими в обласних змаганнях з футзалу

22.11.2017 Олег Шикір: «Спробуємо поборотися за медалі ДЮФЛ»

21.11.2017 Чемпіонат області серед спорттовариств і відомств на СК "Нива"

21.11.2017 Вінницька збірна з фрі-файту розділила перемогу на чемпіонаті України

20.11.2017 "Прем'єр-Нива" виграла домашній Всеукраїнський турнір серед юнаків 2005 р.н. ФОТО

20.11.2017 Меморіал Григорія Кузика у Бершаді

19.11.2017 Анонс матчей 8-го тура IT Лиги по футзалу

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Жовтень » 30 » ДЮФЛ України. U-17. Нічия у принциповому дербі випускників – 1:1.
10:55
ДЮФЛ України. U-17. Нічия у принциповому дербі випускників – 1:1.

29 жовтня на СК «Нива» відбувся матч 9 туру ДЮФЛ України U-17. Зустрічалися майбутні випускники ДЮСШ «Прем’єр-Нива» і ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Поєдинок мав принципове значення.
В першому таймі на полі певною перевагою володіла команда обласної школи. В другому таймі вона забила гол. Але завдяки форварду Данилі Драбатому команді Юрія Козачука вдалося врятувати гру. Після чудової передачі він вискочив перед воротарем і вдало скористався своїм шансом. 1:1!
– Наша команда могла й вирвати перемогу. Але нічия – все ж закономірний результат у цій зустрічі приблизно рівних команд, – прокоментував тренер ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Юрій Козачук.