24.11.2017 Переможниця конкурсу краси у педуніверситеті дефілювала в костюмі з пластикових пляшок і корків

24.11.2017 Стартувало голосування за найкращий варіант нової емблеми “Ниви”

23.11.2017 О футбольном турнире памяти Григория Кузика. Видео

22.11.2017 Майбутні поліцейські стали кращими в обласних змаганнях з футзалу

22.11.2017 Олег Шикір: «Спробуємо поборотися за медалі ДЮФЛ»

21.11.2017 Чемпіонат області серед спорттовариств і відомств на СК "Нива"

21.11.2017 Вінницька збірна з фрі-файту розділила перемогу на чемпіонаті України

20.11.2017 "Прем'єр-Нива" виграла домашній Всеукраїнський турнір серед юнаків 2005 р.н. ФОТО

20.11.2017 Меморіал Григорія Кузика у Бершаді

19.11.2017 Анонс матчей 8-го тура IT Лиги по футзалу

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Жовтень » 22 » ДЮФЛ України. U-15. «Прем’єр-Нива» - «Зміна-Оболонь» (Київ) – 3:0
09:29
ДЮФЛ України. U-15. «Прем’єр-Нива» - «Зміна-Оболонь» (Київ) – 3:0

21 жовтня у Вінниці, на СК «Нива», відбувся матч 7 туру ДЮФЛ України (вища ліга). Вінницька «Прем’єр-Нива» U-15 (тренери – Сергій Шубін, Олександр Квятковський) приймала «Зміну-Оболонь» (Київ). Наша команда перемогла з рахунком 3:0.
На п’ятій хвилині вінничани не реалізували пенальті. Але вже до 15-ї хвилини вони повели в рахунку – 2:0. Голи забили Олег Павліщук (вдало пробив з лінії карного майданчику) і Ярослав Гедз (замкнув простріл на дальній штанзі). В другому таймі футболісти обох команд втомилися, на це вплинула й дощова погода. В середині другого таймі нивівці знову забили. Відзначився Роман Кульчицький.
- «Оболонь» - гарна команда. Боротися проти неї було непросто, – сказав Сергій Шубін.