Наші новини

24.05.2018 ДЮСШ «Прем’єр-Нива» виборола два призові місця на турнірі «Олімпійський первоцвіт»

23.05.2018 ДЮФЛ України. U-17. Таблиця групи 1

23.05.2018 ДЮФЛ України. U-16. Таблиця групи 1

23.05.2018 ДЮФЛ України. U-15. "Прем'єр-Нива" - в трійці

23.05.2018 ДЮФЛ України. U-14. "Прем'єр-Нива" - на вершині

20.05.2018 ДЮФЛ України. U-14. "Арсенал" (Київ) - "Прем'єр-Нива" - 0:0

19.05.2018 ДЮФЛ Україна U-15 "Прем`єр-Нива" - "Арсенал" (Київ) - 0:0. Фоторепортаж

19.05.2018 ДЮФЛ України. U-16. "Арсенал" (Київ) - "Прем'єр-Нива" - 4:0

18.05.2018 Голова Вінницької регіональної організації «За життя» увійшов до складу комісії Міжнародної боксерської Асоціації

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Квітень » 21 » ДЮФЛ України U-15. «Прем`єр-Нива» - ДЮСШ (Тернопіль) – 2:0. Фоторепортаж
21:08
ДЮФЛ України U-15. «Прем`єр-Нива» - ДЮСШ (Тернопіль) – 2:0. Фоторепортаж

Сьогодні, 21 квітня, на СК «Нива» відбувся матч ДЮФЛ України U-15. Вінницька «Прем`єр-Нива» приймала ДЮСШ (Тернопіль).
Перший тайм проходив у складній боротьбі, але завершився без забитих голів. Після перерви «Прем’єр-Нива» додала в активності. В середині тайму гол забив Антон Форманюк. А вже через п’ять хвилин рахунок подвоїв Олег Поліщук. Отже, 2:0!
- Гра була приблизно рівною. Боротьба тривала до першої помилки. На щастя, нам вдалося першим забити і здобути перемогу, - прокоментував тренер «Прем’єр – Ниви» U-15 Сергій Шубін.