Наші новини

07.01.2023 Чемпіон світу і гравці Прем’єр-ліги боролися за новорічний футбольний Кубок у Вінниці

29.12.2022 ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Троє вихованок клубу «Elite» стали кандидатами у майстри спорту України

22.12.2022 У Вінниці вшанували найкращих спортсменів і тренерів за підсумками 2022 року

20.12.2022 На спортивному святі для вимушених переселенців Святий Миколай пограв у шахи і баскетбол

20.12.2022 «Маяк» вдесяте виграв відкритий хокейний чемпіонат Вінниці

17.12.2022 Новий керманич важкої атлетики Вінниччини Олександр Кошелєв отримав відзнаку від керівництва Всеукраїнської федерації

05.12.2022 А.Павелко - майже неможливо. А.Шевченко - 50 на 50?...

28.11.2022 Вінничани здобули вісім бронзових медалей на чемпіонаті України з фрі-файту

27.11.2022 Гімнастки вінницького клубу «Еlite» здобули 25 нагород на відкритому Кубку Молдови

26.11.2022 Стартують чемпіонат та Кубок області з футзалу серед аматорських команд

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 23 » ДЮФЛ України. U-14. «Прем’єр-Нива» -«Зірка» (Київ) - 3:0. ФОТО, ВІДЕО
18:13
ДЮФЛ України. U-14. «Прем’єр-Нива» -«Зірка» (Київ) - 3:0. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 23 вересня, на СК «Нива» відбувся матч третього туру ДЮФЛ України. Вінницька «Прем’єр-Нива» U-14 (тренер – Сергій Шубін) приймала «Зірку» (Київ).
У першому таймі наша команда мала перевагу, але не реалізувала свої моменти. У другому таймі вінничани підсилили тиск. Вони відкрили рахунок на його початку з пенальті. 11-метровий призначили за те, що кіпер збив нашого форварда. Покарання впевнено реалізував Юрій Загородній. 1:0!
Подвоїли рахунок нивівці вже через 5 хвилин. Відзначився Влад Рузній, який замкнув простріл на дальній штанзі.
Третій гол гарним ударом лівою ногою під поперечину із-за меж карного майданчику провів Вадим Сологуб. 3:0! У киян також було кілька небезпечних атак, але чудово зіграв наш захист. Отже, «Прем’єр-Нива» U-14 набрала 9 очок з 9 можливих.
– Успішний старт можна пояснити гарною підготовкою. Ми багато працювали на тренуваннях, контрольних матчах та турнірах. Плануємо поборотися за високе місце, бо всі команди в групі приблизно рівні. Все залежить від наших футболістів, – сказав Сергій Шубін.