24.11.2017 Переможниця конкурсу краси у педуніверситеті дефілювала в костюмі з пластикових пляшок і корків

24.11.2017 Стартувало голосування за найкращий варіант нової емблеми “Ниви”

23.11.2017 О футбольном турнире памяти Григория Кузика. Видео

22.11.2017 Майбутні поліцейські стали кращими в обласних змаганнях з футзалу

22.11.2017 Олег Шикір: «Спробуємо поборотися за медалі ДЮФЛ»

21.11.2017 Чемпіонат області серед спорттовариств і відомств на СК "Нива"

21.11.2017 Вінницька збірна з фрі-файту розділила перемогу на чемпіонаті України

20.11.2017 "Прем'єр-Нива" виграла домашній Всеукраїнський турнір серед юнаків 2005 р.н. ФОТО

20.11.2017 Меморіал Григорія Кузика у Бершаді

19.11.2017 Анонс матчей 8-го тура IT Лиги по футзалу

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Жовтень » 30 » ДЮФЛ України. U-14 «Прем’єр-Нива» - ОДЮСШ Блохіна-Бєланова – 0:1. ФОТО
19:34
ДЮФЛ України. U-14 «Прем’єр-Нива» - ОДЮСШ Блохіна-Бєланова – 0:1. ФОТО

28 жовтня на СК «Нива» відбувся матч 9 туру ДЮФЛ України U-14. Зустрічалися ДЮСШ «Прем’єр-Нива» і ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Єдиний м’яч було забито з пенальті в другому таймі обласною школою. Але тренер ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Сергій Шубін вважає, що мала місце суддівська упередженість.
– В першому таймі м’яч в карному майданчику потрапив у руку суперника, але свисток судді мовчав. В другому таймі виник аналогічний момент у наших воріт, і рефері показав на 11 метрів, – сказав Сергій Шубін.

Переглядів: 80
8
Здається, що вже тренера унаслідували ведуть себе по хамські і спортивної етики ніякої...

7
так

6
Та хіба точка в ворота Нивибула за гру рукою ? Там збили гравця... А спірний момент в ворота ББ за гру рукою був теж у другому таймі.Таке враження, що тренер разом з писакою гру не бачили.

5
Дозволяє собі розпускати руки тренер, а його унаслідують діти і батьки.Матч показовий.