Головна » 2018 » Листопад » 04

У Вінниці відбувся черговий матч ДЮФЛ України U-17 (серед юнаків до 17 років). «Прем’єр-Нива» приймала «Юність» (Чернігів). На жаль, наша команда поступилася із розгромним рахунком 0:6. Вже після першого тайму наша команда поступалася із рахунком 0:4, а надалі не змогла нав’язати супернику контргру.
– У нас навіть не було серйозних моментів, аби розмочити рахунок. Наші гравці діяли не на найкращих швидкостях, – прокоментував головний тренер «Прем’єр-Ниви» U-17 Валерій Бровченко.

Перегляди 322 | Дата: 04.11.2018

У Вінниці 3 листопада відбувся черговий матч ДЮФЛ України U-16 (серед юнаків до 16 років). «Прем’єр-Нива» приймала «Юність» (Чернігів). Наша команда вирвала перемогу із рахунком 2:0. Після першого тайму рахунок був сухим 0:0, хоча певною перевагою володіли господарі полі.
Перший м’яч забив чудовим ударом зі штрафного у кут воріт Віталій Сторожук. А наприкінці матчу, після швидкої контратаки, остаточний рахунок з близької відстані встановив Андрій Пасічник. 2:0.
«Юність» також забила двічі. Але одного разу рукою, інший гол – з офсайду.
– Ми ще мали два чудових гольових моменти. А взагалі матч був дуже важким, – прокоментував тренер «Прем’єр-Ниви» U-16 Сергій Шубін.

Перегляди 323 | Дата: 04.11.2018

В Чернігові 3 листопада відбулися чергові матчі ДЮФЛ України.
В категорії U-14 (серед юнаків до 14 років). «Прем’єр-Нива» програла «Юності» (Чернігів) – 1:2. Після першого тайму рахунок був 1:1. В складі вінничан відзначився Тарас Пастух. Господарі діяли на контратаках, що й принесло їм успіх – 2:1.
– Ми «Юність» притисли, а вона нас розривала на контратаках, – прокоментував тренер «Прем’єр-Ниви» U-14 Олександр Гурін.
Тим часом «Прем’єр-Нива» U-15 програла цьому ж супернику із рахунком 1:3 (перший тайм – 1:1). В цій грі, за словами наших наставників, суддя віддавав пріоритет господарям поля.

Перегляди 291 | Дата: 04.11.2018