Головна » 2018 » Вересень » 15

Сьогодні, 15 вересня, у Вінниці, на стадіоні СК «Нива» відбувся 2-й тур ДЮФЛ України (вища ліга) серед юнаків 2002 р.н. «Прєм’єр-Нива» приймала ОДЮСШ Блохіна-Бєланова.
Вже на початку першого тайму, на 8-й хвилині, гості забили м’яч. Це сталося після виходу віч-на-віч і помилки нивівських захисників. 0:1.
Наприкінці першого тайму «Прєм’єр-Нива» зрівняла рахунок. Відзначився «у роздягальню» Владислав Соловей.
На 60-й хвилині господарі забивають чистий гол. Рефері із незрозумілих причин відміняє його і натомість призначає вільний удар у ворота ОДЮСШ Блохіна-Бєланова.
Згодом за нічийного рахунку під час виконання стандарту нивівці пішли вперед, і гості відзначилися на контратаці. Це сталося за 15 хвилин до фінішу. 1:2.
– Це вже друга наша поразка в сезоні ДЮФЛ. Ми не планували сьогодні програвати. Наступний матч в гостях проти столичного «Арсеналу» намагатимемося провести краще, – прокоментував тренер «Прєм’єр-Нива» 2002 р.н. Валерій Бровченко.

... Читати далі »

Перегляди 380 | Дата: 15.09.2018

Вже на початку першого тайму гості забили два м’ячі. Один із них – після індивідуального проходу. Інший – після прострілу. 0:2.
Шанси на порятунок у «Прєм’єр-Ниви» з’явилися після того, як у команди ОДЮСШ Блохіна-Бєланова видалили одного гравця. Причому в спірній ситуації – за гру рукою в центрі поля.
Але господарі поля, хоча й багато атакували, не спромоглися в більшості забити хоча б гол престижу.
 – Гра мого сина Павла задовольнила. Він зробив гольову передачу, після чого було забито другий м’яч. А ось суддівством незадоволений – не варто було видаляти за гру рукою в центрі поля. Втім, наша команда продемонструвала силу духу і перемогла, – прокоментував заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

Перегляди 410 | Дата: 15.09.2018

Сьогодні, 15 вересня, у Вінниці, на стадіоні ВМПДЮ відбувся 2-й тур ДЮФЛ України (вища ліга) серед юнаків 2004 р.н. ОДЮСШ Блохіна-Бєланова приймала «Прєм’єр-Ниву». У вінницькому дербі перемогли нивівці!
В першому таймі вигравали господарі поля. Але у перерві нивівці перебудувалися. Зокрема, у складі «Прєм’єр-Ниви» вийшов на поле другий форвард. Це досить швидко принесло свої плоди. Забивали за нивівців Юрій Дармограй (вихід віч-на-віч) та Ілля Збитковський (за рахунок індивідуальних дій). Отже, 1:2!
– В цілому ми у дербі з ОДЮСШ Блохіна-Бєланова розійшлися миром. Тобто в двох вікових категоріях здобули перемоги і зазнали двох поразок, – прокоментував тренер «Прєм’єр-Ниви» 2004 р.н. Сергій Шубін.

Перегляди 359 | Дата: 15.09.2018

Сьогодні, 15 вересня, на стадіоні ВМПДЮ відбувся 2-й тур ДЮФЛ України (вища ліга). ОДЮСШ Блохіна-Бєланова приймала «Прєм’єр-Ниву». У вінницькому дербі перемогли нивівці. Забивали Тарас Пастух і Артем Пасічник. Отже, 0:2, друга поспіль перемога колективу Олександра Гуріна і Олега Шумовицького.
– Рахунок говорить сам за себе. Хоча у суперників також були гольові моменти. Тепер будемо намагатися продовжувати переможну серію, – прокоментував Олександр Гурін.

Перегляди 334 | Дата: 15.09.2018