Головна » 2018 » Травень » 05

Сьогодні, 5 травня, в Тернополі відбувся матч ДЮФЛ України U-16 (серед юнаків до 16 років). Вінницька «Прем’єр-Нива», на жаль, поступилася команді місцевої ДЮСШ із рахунком 0:1.
Після першого тайму наша команда програвала із рахунком 0:1. Врятуватися у другому таймі нивівцям, на жаль, не вдалося.
– Результат є закономірним. Шансів забити у нас практично не було, – прокоментував тренер вінницької «Прем’єр-Ниви» Олександр Квятковський.

Перегляди 365 | Дата: 05.05.2018

Сьогодні, 5 травня, на СК «Нива» пройшов матч ДЮФЛ України U-15 (серед юнаків до 15 років). Вінницька «Прем’єр-Нива» приймала «Барсу» (Суми).
З самого початку матчу команди обмінювалися гострими атаками. Причому гості зовсім не виглядали «хлопчиками» для биття. В підсумку гра завершилася із рахунком 0:0.
–Ми могли забити, могли й пропустити. Результат є закономірним. Хоча навіть суперник був сильнішим. В першому колі ми поступилися «Барсі», тож зараз вдалося дещо покращити результат, – прокоментував тренер вінницької «Прем’єр-Ниви» Сергій Шубін.
... Читати далі »

Перегляди 336 | Дата: 05.05.2018

Сьогодні, 5 травня, на СК «Нива» пройшов матч ДЮФЛ України U-17 (серед юнаків до 17 років). Вінницька «Прем’єр-Нива» перемогла «Барсу» (Суми) із рахунком 3:0.  До речі, саме цю. команду нивівці здолали в першому колі на виїзді (після пя’ти стартових поразок). Саме після того справи команди Юрія Козачука пішли вгору.
Після першого тайму наша команда вигравала із рахунком 2:0. Спочатку м’яч забив капітан нашої команди Данило Кириченко, який вдало добив після розіграшу штрафного удару. Подвоїв рахунок бомбардир нивівців Данило Драбатий.є В центрі поля він обіграв двох суперників, вийшов віч-на-віч і вразив ціль. Це вже десятий гол Драбатого у сезоні!
В другому таймі гра стала більш напруженою Гості провели кілька небезпечних атак. Але наприкінці гри після штрафного удару класно забив Станіслав Тимощук. 3:0!
– Гра була напруженою. Нам потрібні і перемоги, і очки в загальну скарбничку клубу. Важливо, щоб хлорці вірили у себе, в свої можливості, – прокоментував тренер вінницької «Прем’єр-Ниви» Юрій Козачук. – Наша перемога є закономірною. Дякую хлопцям за гарну гру.
Задоволений і заступник директора ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олег Шикір:
–На початку наша команда домінувала. Вона реалізувала моменти за рахунок активних дій. В кінцівці тайму ми заспокоїлися, і суперник провів кілька небезпечних атак. В другому таймі було складно грати через ... Читати далі »

Перегляди 361 | Дата: 05.05.2018

Після першого тайму наша команда програвала із рахунком 0:2. В другому таймі стипендіат «Ниви» Дмитро Івашків відіграв один м’яч після розіграшу штрафного удару. Він міг відзначитися ще один-два рази, але не потрапив у ворота з вигідних позицій.
Тим часом у захисті вінничан був «прохідний двір». Не дивно, що тернополяни провели третій м’яч.
– Давно ми так погано не грали в захисті. Тому не дивно, що поступилися. Господарі могли забити нам ще кілька голів, – прокоментував тренер вінницької «Прем’єр-Ниви» Валерій Бровченко.

Перегляди 320 | Дата: 05.05.2018