Наші новини

07.01.2023 Чемпіон світу і гравці Прем’єр-ліги боролися за новорічний футбольний Кубок у Вінниці

29.12.2022 ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Троє вихованок клубу «Elite» стали кандидатами у майстри спорту України

22.12.2022 У Вінниці вшанували найкращих спортсменів і тренерів за підсумками 2022 року

20.12.2022 На спортивному святі для вимушених переселенців Святий Миколай пограв у шахи і баскетбол

20.12.2022 «Маяк» вдесяте виграв відкритий хокейний чемпіонат Вінниці

17.12.2022 Новий керманич важкої атлетики Вінниччини Олександр Кошелєв отримав відзнаку від керівництва Всеукраїнської федерації

05.12.2022 А.Павелко - майже неможливо. А.Шевченко - 50 на 50?...

28.11.2022 Вінничани здобули вісім бронзових медалей на чемпіонаті України з фрі-файту

27.11.2022 Гімнастки вінницького клубу «Еlite» здобули 25 нагород на відкритому Кубку Молдови

26.11.2022 Стартують чемпіонат та Кубок області з футзалу серед аматорських команд

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Квітень » 28

Сьогодні, 28 квітня, у Києві відбувся черговий матч ДЮФЛ України. «Прем’єр-Нива» U-15 (Вінниця) розійшлася миром зі столичним «Атлетом» - 1:1. Обидва м’ячі були забиті в першому таймі.  Вінничани на 3-й хвилині пропустили гол. А відігралися з пенальті, який провів Олег Поліщук. 1:1.
З таким рахунком і завершилася гра. Хоча «Прем’єр-Нива» могли й вирвати перемогу. Бо у суперників наприкінці матчу видалили гравця.

-«Атлет» – досить потужний суперник, який грав на домашньому полі. Хоча ми могли за чисельної переваги й вирвати перемогу. Були гарні гольові моменти, які не вдалося реалізувати, - прокоментував тренер «Прем’єр-Ниви» U-15 Олександр Квятковський.

Перегляди 337 | Дата: 28.04.2018

Сьогодні, 28 квітня, у Києві відбувся черговий матч ДЮФЛ України. «Прем’єр-Нива» U-17 (Вінниця), на жаль, програла столичному «Атлету» - 0:3.
В першому таймі вінничани пропустили гол. Але вже на 38-й хвилині гравця гостей, який збив нападника нивівців Данила Драбатого, видалили з поля. На жаль, реалізувати чисельну більшість «Прем’єр-Ниві» не вдалося. Мало того, господарі використали свої гольові шанси двічі – 3:0.
-Ми приїхали за півгодину до гри. Це далося взнаки – у хлопців затікали ноги. Господарі постійно створювали тиск, і ми не витримали. Маючи чисельну перевагу, наші хлопці не змогли психологічно налаштуватися на його реалізацію,  - прокоментув тренер «Прем’єр-Ниви» U-17 Юрій Козачук.

Перегляди 297 | Дата: 28.04.2018

Сьогодні, 28 квітня, на СК «Нива» відбувся черговий матч ДЮФЛ України U-14 (серед юнаків до 14 років). «Прем’єр-Нива» (Вінниця) приймала «Барсу» (Суми). Гра пройшла за підтримки благодійного фонду Володимира Продивуса.
Вже на перших хвилинах вінничанам вдалося забити із середньої відстані. Відзначився Вадим Сологуб. 1:0.
Гості досить швидко зрівняли рахунок зі штрафного удару. На це вінничани відповіли двома забити м’ячами. Після виходу віч-на-віч відзначився Ілля Збитковський. А простріл з 11-метрів замкнув  Олександр Гора. 3:1 – на 15-й хвилині. Чудова заявка на успіх.
В подальшому вінничани контролювали гру і відзначилися ще двічі. Авторами  голів стали Юрій Дармограй і  Вадим Сологуб. Отже, команда Олександра Квятковського перемогла із рахунком 5:1! І зберегла за собою перший рядок турнірної таблиці.
-Розгромний рахунок можна пояснити ти, що нам вдалося провести швидкі голи. Після цього почалася зовсім інша гра. В другому таймі я змінив пів-складу. Це не підсилило нашу гру, - сказав Сергій Шубін. ... Читати далі »

Перегляди 450 | Дата: 28.04.2018

Матч виявився досить цікавим і видовищним, з постійними атаками і гольовими ситуаціями. В першому таймі господарі вийшли вперед. На 23-й хвилині флангову подачу з кутового влучним ударом ногою замкнув Микита Дармограй. 1:0!
В другому таймі підопічні тренера Валерія Бровченка в цілому володіли перевагою. В їхньому складі виділявся стипендіат професійної «Ниви» Дмитро Івашків. Він постійно виходив на ударні позиції, а ось реалізація лідера нивівців підводила. Дмитро навіть не спромігся реалізувати пенальті – після пострілу Івашкова м’яч «поцілував» поперечину.

Сумчани почали «огризатися», але досить впевнено діяв голкіпер «Прем’єр-Ниви» Микита Довнар. Все же в одному випадку він, безумовно, помилився. Після штрафного удару м’яч залетів у кут, який мала захищати «стінка». 1:1.
Нивівці могли вирвати перемогу. Приміром, після потужного удару Івашківа, коли м’яч просвистів над поперечиною «Барси».
-Безумовно, наша команда заслужила на перемогу в цій грі. ... Читати далі »

Перегляди 385 | Дата: 28.04.2018