Головна » 2018 » Березень » 03

У п’ятницю, 2 березня, вінницька «Нива» провела черговий контрольний поєдинок. Нашим суперником був клуб другої ліги «Полісся» (Житомир), який серйозно підсилився під час зимової перерви. Грали на базі в Щасливому (Київська область).
На жаль, у матчі з житомирянами через хворобу не змогли взяти участь брати Ігор та Андрій Маляренки, які відіграють важливу роль у нинішній «Ниві». Але й без них колективу Василя Вовка і Дениса Колчина вдалося продовжити безпрограшну серію в контрольних поєдинках цієї зими, яка сягнула вже cеми матчів.
Після першого тайму нивівці вигравали з рахунком 1:0. Вони провели непоганий відрізок перед перервою. Після вдалої атаки і передачі Тимофія Брижчука гол забив гравець, який перебуває на перегляді. Сам Брижчук мав шанс ще до перерви подвоїти рахунок.
На жаль, у другому таймі «Нива» не втримала свою перевагу, і ФК «Полісся» вдалося зрівняти – 1:1. Гол було забито за 15 хвилин до фінального свистка. Після націленої передачі в карний майданчик житомирянин вразив ворота вінничан головою. Більше забитих м’ячів глядачі не побачили.
Матч прокоментував головний тренер «Ниви» Денис Колчин:
– В першому таймі матчу була приблизно рівна гра. В другому таймі більше атакував суперник. Адже за рахунку 0:1 житомиряни намагалися відновити статус-кво. Ця тренувальна гра надала нам чергову порцію важливої інформації.