Головна » 2017 » Листопад » 11

Cьогодні, 11 листопада, у Київі відбувся матч ДЮФЛ України (U-17). ДЮСШ «Прем’єр-Нива» (Вінниця) змагалася проти «Зірки» (Київ). Команда Юрія Козачука перемогла з рахунком 2:3.
У першому таймі зберігалася рівність – 1:1. Вінничани пропустили першими. Зі штрафного нивівець Євгеній Пуговський зрівняв рахунок.
В другому таймі «Прем’єр-Ниву» вперед вивів Богдан Зугравий, який обіграв одразу чотирьох суперників у карному майданчику і влучно пробив у дальній кут. Але вже через дві хвилини «Зірка» відігралися – 2:2.
Гостям все ж вдалося вирвати перемогу. Вони вивели на ударну позицію свого лідера Данила Драбатого, який завдав вирішального пострілу.
– Матч в цілому був рівним і напруженим. Інтрига зберігалася до останньої секунди. Але наша команда змогла психологічно налаштуватися на гру і здобути важливі три очки. Дався взнаки командний дух, – сказав тренер «Прем’єр-Ниви» Юрій Козачук.

Перегляди 444 | Дата: 11.11.2017

Cьогодні, 11 листопада, у Київі відбувся матч ДЮФЛ України (U-15). ДЮСШ «Прем’єр-Нива» (Вінниця) змагалася проти «Зірки» (Київ). Команда Олександра Квятковського програла з рахунком 0:3.
– В першому таймі у нас були непогані контратаки. Але в цілому суперник нас переграв і переміг заслужено, – сказав тренер «Прем’єр-Ниви» Олександр Квятковський.

Перегляди 372 | Дата: 11.11.2017

Cьогодні, 11 листопада, у Вінниці відбувся матч ДЮФЛ України (U-14). ДЮСШ «Прем’єр-Нива» (Вінниця) приймала  «Юність» (Чернігів). Команда Cергія Шубіна була лідером групи, але зазнала несподіваної домашньої поразки.
Перший тайм виграли гості. Вони відкрили рахунок після виходу віч-на-віч. В другому таймі «Юність» забила другий м’яч. Це сталося після помилки наших захисників.
В середині тайму «Прем’єр-Нива» скоротила відрив з пенальті, який чітко реалізував Юрій Завгородній.
– В цьому матчі наші футболісти діяли не найкращим чином. Вони чогось боялися і тому зазнали поразки. Я задоволений виступами команди у чемпіонаті, окрім саме цього матчу з «Юністю», – сказав тренер «Прем’єр-Ниви» Сергій Шубін.

... Читати далі »

Перегляди 384 | Дата: 11.11.2017

Cьогодні, 11 листопада, у Вінниці відбувся матч ДЮФЛ України (U-16). «Прем’єр-Нива» (Вінниця) приймала  «Юність» (Чернігів). Команда Валерія Бровченка на виїзді поступилася цьому супернику з рахунком 0:3, тож прагнула взяти реванш.
Вінничани непогано розпочали гру. На 10-й хвилині форвард «Прем’єр-Ниви» Дмитро Івашків вийшов віч-на-віч з воротарем, але той виручив. В другому таймі нивівці перелаштували гру в центрі поля  - його підсилив Андрій Орлик. Він непогано взаємодіяв з Дмитром Івашківим. У вінничан був ще один вихід віч-на-віч, згадується й непоганий удар Івашкова. У чернігівців гольових моментів майже не було. Отже, 0:0.
– Суперник був гідним. Ми зробили висновки після виїзної поразки, – сказав тренер «Прем’єр-Ниви» Валерій Бровченко. – У порівнянні з минулим роком ми суттєво покращили свій турнірний результат. Але нам бракує ще забивного форварда, окрім Дмитра Івашкова.

Перегляди 344 | Дата: 11.11.2017