Головна » 2017 » Жовтень » 22

23.10.17 в 14:00 на стадионе СК"НИВА" состоится матч 3-го тура ЧУ по первой лиге среди женщин. Играют ВОДЮСШ (Винница) против команды "БАГИРА" (г. Кропивницкий).

Перегляди 370 | Дата: 22.10.2017

21 жовтня у Вінниці, на СК «Нива», відбувся матч 7 туру ДЮФЛ України (вища ліга). Вінницька «Прем’єр-Нива» U-17 (тренер – Юрій Козачук) приймала «Зміну-Оболонь» (Київ).
Оболонці відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Вони відзначилися після штрафного: наш воротар відбив перед собою м’яча, і його добили у сітку. 0:1.
Лівий півзахисник «Прем’єр-Ниви» Дмитро Іщенко вирівняв становище, здійснивши рейд у карний майданчик гостей і завершивши його точним пострілом. 1:1.
На фініші тайму події розгорталися драматично. Спочатку  центральний нападник вінницької команди Данило Драбатий реалізував вихід віч-на-віч, перекинувши м’яча через голкіпера. 2:1.
За 5 хвилин до фінішу гості зрівняли рахунок після розіграшу штрафного удару, вдало зігравши на добиванні. Кияни хотіли вирвати перемогу. Але героєм матчу став Данило Драбатий – він обіграв захисника і чітко перекинув м’яча через голкіпера. 3:2! Друга перемога команди Юрія Козачука, яка віддаляє її від зони аутсайдерів.
   ... Читати далі »

Перегляди 386 | Дата: 22.10.2017

21 жовтня у Вінниці, на СК «Нива», відбувся матч 7 туру ДЮФЛ України (вища ліга). Вінницька «Прем’єр-Нива» U-15 (тренери – Сергій Шубін, Олександр Квятковський) приймала «Зміну-Оболонь» (Київ). Наша команда перемогла з рахунком 3:0.
На п’ятій хвилині вінничани не реалізували пенальті. Але вже до 15-ї хвилини вони повели в рахунку – 2:0. Голи забили Олег Павліщук (вдало пробив з лінії карного майданчику) і Ярослав Гедз (замкнув простріл на дальній штанзі). В другому таймі футболісти обох команд втомилися, на це вплинула й дощова погода. В середині другого таймі нивівці знову забили. Відзначився Роман Кульчицький.
- «Оболонь» - гарна команда. Боротися проти неї було непросто, – сказав Сергій Шубін.

Перегляди 418 | Дата: 22.10.2017

21 жовтня у Києві відбувалися матчі ДЮФЛ України (вища ліга). Вінницька «Прем’єр-Нива» у гостях грала проти «Зміни-Оболоні». Наша команда U-14 (тренери – Сергій Шубін, Олександр Квятковський) програла з рахунком 0:2. А "Прем’єр-Нива»  U-16 – по грі з рахунком 0:4.
– Ми пропустили вже на другій хвилині. Намагалися відігратися. Але не було взаєморозуміння з суддями. Не використали й гольові моменти. Другий м’яч пропустили з пенальті у другому таймі. Вважаю, що у нас була ігрова перевага, – сказав Олександр Квятковський.

Перегляди 343 | Дата: 22.10.2017