Головна » 2017 » Жовтень » 14

Сьогодні, 14 жовтня, на СК «Нива» відбувся матч 6 туру ДЮФЛ України (вища ліга). Лідер турніру «Прем’єр-Нива» U-14 змагалася проти ДЮСШ «Тернопіль». Команда Сергія Шубіна виграла – 3:0.
Вже до 10-ї хвилини вінничани забили двічі. Забивали Юрій Дармограй та Ілля Збитковський. Це були практично два однакові м’ячі, проведені після виходів віч-на-віч з воротарем.
У середині другого тайму Юрій Дармограй обіграв захисника, увірвався в карний майданчик і з правого флангу оформив гольовий дубль. Таким чином наша команда залишилася на чолі турнірної таблиці!
– Після першого програшу наша команда непогано відновилася. У Сумах арбітр призначив нам два пенальті, через що ми тоді і зазнали поразки, – прокоментував тренер «Прем’єр-Нива» U-14 Сергій Шубін.
Фото Жанни Шафір

<!--"-- ... Читати далі »

Перегляди 401 | Дата: 14.10.2017

Сьогодні, 14 жовтня, на СК «Нива» відбувся матч 6 туру ДЮФЛ України (вища ліга). «Прем’єр-Нива» U-16 змагалася проти ДЮСШ «Тернопіль», лідера турніру.
Команда Валерія Бровченка виграла – 1:0. Могла перемогти й з більшим рахунком, але не використала кілька гольових ситуацій. Єдиний м’яч на 60-й хвилині забив стипендіат «Ниви-В» (він тренується у професійному клубі) Дмитро Івашків. Врозріз захисників передачу йому зробив Ярослав Ковбасюк. Івашків вийшов віч-на-віч з воротарем і використав гольовий момент.
Суперники також мали шанс забити. Але захисник  «Прем’єр-Ниви» U-16 вибив м’яч із порожніх воріт.
– Суперник був дуже сильним. Недарма у Тернополі діє спортінтернат. Матч був рівним. Але гольових моментів у нас було більше, – прокоментував тренер «Прем’єр-Нива» U-16 Валерій Бровченко.

... Читати далі »

Перегляди 477 | Дата: 14.10.2017

Сьогодні, 14 жовтня, на СК "Нива" відбудуться матчі ДЮФЛ України (вища ліга). Початок - о 12.00 і 14.00.

"Прем'єр-Нива" у двох вікових категоріях приймає ДЮСШ "Тернопіль". Вхід - вільний!

Перегляди 367 | Дата: 14.10.2017