Головна » 2017 » Вересень » 04

Футболісти «Прем’єр-Ниви» ведуть підготовку до старту нового сезону у дитячо-юнацькій футбольній лізі України (вища ліга). Третього вересня вони провели матчі з ДЮСШ Житомира у трьох вікових категоріях. Грали на СК «Нива».
Усі три вінницькі команди здобули впевнені перемоги. Колектив тренера Олександра Квятковського здолав суперника з рахунком 4:1, Юрія Козачука – 7:2, Валерія Бровченка – 5:1.
– Команди ДЮСШ Житомира, на відміну від нас, виступають у першій лізі ДЮФЛ України. Тому перемоги «Прем’єр-Ниви» у контрольних поєдинках є закономірними, – прокоментував Олександр Квятковський.

Перегляди 284 | Дата: 04.09.2017

Гра з «Буковиною» була, безумовно, принциповою. Адже наші гравці Дмитро Осадчий і Тарас Овчар раніше грали за цю команду. За чернівецький клуб виступають два екс-нивівці Володимир Найко і Антон Батрак. А також Роман Шафоростов, який мав бути заявлений взимку за «Ниву-В», але через проблеми з документами його не побачили у зелено-білій формі. А головне – наша команда прагнула перервати нічийну серію і, нарешті, здобути першу домашню перемогу у сезоні. У це, безумовно, вірили дві тисячі вболівальників, які завітали на матч. «Буковину» підтримував лише один фан у клубному шарфику.
У стартовому складі нивівців одразу вийшли дебютанти – захисник Роман Гудак і півзахисник Олексій Разуваєв. Обидва старалися, намагалися проявити себе. Проте у запасі залишилися атакувальні півзахисники Дмитро Осадчий та Ігор Маляренко, герої низки попередніх матчів. Забігаючи вперед, головний тренер «Ниви-В» Володимир Горілий відмовився коментувати відсутність цих виконавців у стартовому складі.
Гра розпочалася шаленою активністю господарів поля. Вже на першій хвилині рахунок міг відкривати Тарас Овчар, але м’яч пройшов поруч зі штангою. З часом гра дещо заспокоїлася. А на 20-й хвилині – немов грім на ясному небі: Вадим Хохлов, який повернувся на поле після травми, сфолив у карному майданчику. Закономірна жовта картка і пенальті. Його чітко реалізував Євгеній Немтінов, 0:1.       ... Читати далі »

Перегляди 370 | Дата: 04.09.2017